Cyferki na drzwi

Cyferki na drzwi

 

cyferki na drzwiOdpowiednie oznakowanie drzwi wejściowych do mieszkań w blokach mieszkalnych jest bardzo istotne. Oczywiście istnieje ustawowy obowiązek umieszczania tabliczek z numerami mieszkań na drzwiach, niejednokrotnie jednak nie jest on przestrzegany. Czasami zdarza się, że do odpowiedzialności za umieszczenie numerów na drzwiach poczuwa się wspólnota mieszkaniowa – zazwyczaj jednak dzieje się tak na bardziej ekskluzywnych osiedlach.

Umieszczanie przez wspólnotę mieszkaniową numerów na drzwiach ma zazwyczaj jeden cel – ujednolicenie numerów oraz wyglądu drzwi wejściowych w obrębie całego bloku mieszkalnego. Takie cyferki na drzwi zazwyczaj są bardzo eleganckie. W innych blokach jednak już nie zawsze wspólnota mieszkaniowa poczuwa się do załatwiania takiego obowiązku jak umieszczanie numerów mieszkań na ich drzwiach wejściowych. Wówczas obowiązek ten spada na właścicieli mieszkań, którzy zazwyczaj nie mają głowy do tego, czy na ich drzwiach znajduje się jakikolwiek numer.

Coraz częściej cyferki na drzwiach po prostu nie istnieją lub są tak wymyślne, że wręcz ciężko je odczytać. To ogromny problem dla wielu listonoszy oraz kurierów, którzy niejednokrotnie marnują mnóstwo czasu na poszukiwania właściwego mieszkania, do którego mają dostarczyć paczkę. Gdyby każdy oznaczał swoje drzwi we właściwy sposób, na pewno pozwoliłoby to pracownikom poczty i firm kurierskich zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Na szczęście coraz więcej osób rozumie ten obowiązek i oznacza swoje drzwi wejściowe odpowiednimi numerami.

Nasza firma oferuje profesjonalne, wysokiej jakości cyferki na drzwi - skontaktuj się z nami, aby przygotować wymarzony projekt oznaczenia mieszkania i domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl